PL |

Profesjonalne Maski antywirusowe

Maseczki Invenimask - opatentowana innowacyjna technologia

Profesjonalne maski antywirusowe Inventimask stanowią produkt najwyższej jakości o ponadprzeciętnych parametrach. Maseczki medyczne, maseczki chirurgiczne Inventimask cechuje się bowiem nie tylko bardzo wysoką skutecznością ochrony przed niekorzystnym wpływem działania powszechnie występujących w środowisku patogenów chorobotwórczych ale również zapobiegają przeniknięciu koronawirusa będącego przyczyną ogólnoświatowej pandemii. Ponadto, maseczki medyczne wielokrotnego użytku umożliwiają wdrożenie działań proekologicznych zmniejszających nie tylko ilość produkowanych odpadów ale i wielkość ponoszonych kosztów zakupu jednorazowych materiałów ochronnych (jednorazowe maski chirurgiczne).

Maseczki Inventimask – ponadprzeciętny produkt
Maseczki medyczne Inventimask stanowią bardzo unikalny produkt deklasujący wyroby konkurencji. Przede wszystkim zapewniają one nie tylko wysoki komfort noszenia ale również niesamowitą trwałość i skuteczność działania.

Artykuły

Maseczki Inventimask – patent i certyfikaty

Maski ochronne antywirusowe Inventimask są produktem nie tylko bardzo wysokiej jakości ale również nowoczesnym i innowacyjnym. Potwierdzeniem tego jest zastosowania w nich technologia Inventi, która została zgłoszona do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz uzyskała certyfikat numer 436477. Ponadto wysoką jakość oferowanych produktów potwierdzają dostępne na stronie internetowej producenta certyfikaty. Potwierdzają one nie tylko spełnienie określonych wysokich wymagań ale również umożliwiają określenie pochodzenia produktu i dają gwarancję jego skuteczności. Niestety w przypadku wielu innych produktów dostępnych na rynku z uwagi na całkowity brak towarzyszących im certyfikatów lub dokumentów mało wiarygodnych tego typu pewności mieć nie można.

Maseczki Inventimask a inne maseczki

Na rynku poza wysokogatunkowymi maseczkami wielokrotnego użytku Inventimask dostępne są również inne wyroby, takie jak na przykład zwykłe maski ochronne: maski jednorazowe, maseczki chirurgiczne, maski antywirusowe, maseczki bawełniane. Te ostatnie powstały o odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku podczas niezwykle nasilonej fali pandemii koronawirusa. Warto przypomnieć sobie sytuacje, w których zarówno producenci jak i dystrybutorzy zwykłych maseczek jednorazowych nie tylko nie dotrzymywali terminów realizacji zamówień ale również dostarczali produkty niskiej jakości i niespełniające podstawowych wymagań.

Maseczki Inventimask – porównanie maseczek

Aby zdać sobie sprawę z wysokiej jakości i niezwykłych możliwości ochronnych jeżeli chodzi o maski chirurgiczne Inventimask warto przeanalizować wybrane parametry w odniesieniu produktów Inventimask i innych dostępnych na rynku.

Maseczki Inventimask – powłoka wirusobójcza

Maseczki Inventimask zarówno w wersji FF2 Professional, jak i w opcji maseczki medycznej posiadają na swojej powierzchni unikalną powłokę zabijającą nie tylko bakterie i grzyby ale również wykazującą działanie wirusobójcze, w tym niwelujące koronawirusa. Zwykłe maseczki jednorazowe oraz maseczki wykonane z bawełny nie mają tego typu warstwy ochronnej i nie gwarantują skutecznego działania w walce z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Maseczki Inventimask – czas ochrony

W przypadku wszystkich typów maseczek parametrem wpływającym na ich skuteczność w walce z patogenami mogącymi zagrażać życiu lub zdrowiu człowieka jest czas przez który zapewniają one skuteczną ochronę. I tak na przykład maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask cechują się ochroną wynoszącą czterdzieści osiem godzin w przypadku maseczek medycznych Inventimask oraz nawet siedemdziesięciu dwóch godzin w odniesieniu do maseczek Inventimask FFP2 Professional. Na tle tych wyników parametry osiągane przez inne wyroby dostępne na runku wypadają bardzo słabo. W przypadku zwykłych jednorazowych maseczek medycznych średnia deklarowana długość ochrony wynosi około cztery godziny, natomiast w odniesieniu do maseczek bawełnianych trudno nawet określić i zmierzyć ten parametr. Maska chirurgiczna, profesjonalne maski antywirusowe Inventimask chroni nas w przypadku chorobotwórczych drobnoustrojów, ich efektywność jest na bardzo wysokim poziomie. Noszenie maseczek a w szczególności maski antywirusowe w przypadku obniżenia odporności i w profilaktyce chorób zakaźnych zapewniają skuteczność filtracji i minimalizują przenikanie substancji toksycznych do dróg oddechowych. Na rynku dostępne są różne rodzaje masek, znacznie droższe od Inventimask, lecz nie koniecznie tak bardzo skuteczne. Maseczki ochronne zmniejszają ryzyko przeniesienia wirusów i bakterii drogą kropelkową. Maseczka ochronna, maska antywirusowa należy pamiętać, że chroni układ oddechowy w miejscu pracy, u osób starszych, na salach operacyjnych.

Maseczka ochronna Inventimask – możliwość zdejmowania i ponownego zakładania

Maseczka ochronna wielokrotnego użytku Inventimask dotyczy bardzo wysoka użyteczność i komfort noszenia. Mogą one być nie tylko z powodzeniem zdejmowane oraz ponownie zakładane bez obaw o pogorszenie ich parametrów ochronnych oraz ryzyko zanieczyszczenia ale również ich noszenie nie powoduje żadnych otarć oraz podrażnień delikatnej skóry twarzy. Możliwość wielokrotnego użycia maseczki przyczynia się do znacznego ograniczenia ilości produkowanych odpadów ale również zmniejszenia potrzebnych środków przeznaczanych na zakup produktów jednorazowych. W przypadku zwykłych maseczek medycznych nie ma możliwości ich ponownego zakładania natomiast w przypadku maseczek bawełnianych stopień ich ochrony w przypadku wielokrotnego stosowania jest bardzo znikomy.

Maski ochronne antywirusowe Inventimask – ochrona przed smogiem

Maski antywirusowe wielokrotnego użytku Inventimask w opcji FFP2 Professional posiadają dodatkową ochronę przed smogiem i aerozolami. Jest to niezwykle cenna właściwość maseczki z uwagi na fakt, że kontakt ze smogiem może wywoływać przykre dolegliwości ze strony układu oddechowego oraz przyczyniać się do większej podatności na infekcje.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h