PL |

Poznaj INVENTI MASK

INVENTI MASK to coś więcej niż maseczka ffp2. To wyjątkowa maseczka ze specjalną powłoką antywirusową, która aż przez 72 godziny używania zabija wirusy i bakterie, które na niej osiadły. Tak właśnie działa samooczyszczająca powłoka Nano Technology, która jest innowacją na skalę światową. Dzięki niej maseczka skutecznie chroni przed koronawirusem, bo można powiedzieć, że jest przez cały czas odkażana i dezynfekowana, a to ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka.

Charakterystyka

Maseczka INVENTI MASK jest produktem, którego skuteczność potwierdzają badania naukowe i laboratoryjne. Może ona pochwalić się szeregiem certyfikatów, które potwierdzają jej skuteczne działanie. Została ona przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych. Dzięki temu może ona być stosowana także przez służbę medyczną oraz lekarzy. Maseczka jest wyprodukowana z dwóch warstw specjalistycznej włókniny filtrującej MELT BLOWN. Na jej wierzchu umieszczono włókninę typu spunbond, którą nasączono jodopowidonem, który jest składnikiem czynnym odkażającej i dezynfekującym nano powłoki. Powłoka działa przez 72 godziny od otwarcia opakowania. Dlatego też maseczkę można używać wielokrotnie i do śmieci zmieszanych należy wyrzucić ją dopiero po upływie 72 godzin.

INVENTI MASK to produkt wyprodukowany w gdańskiej fabryce Marion.

Dlaczego ta maseczka się sprawdza?

Maseczka INVENTI MASK sprawdza się doskonale w praktyce właśnie dlatego, że zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że na zwykłej maseczce podczas jej noszenia gromadzą się wirusy i bakterie. Jej nieprawidłowe zakładanie i ściągnie może być więc równoznaczne z tym, że przez przypadek wirusy zostaną przeniesione z maseczki na dłonie lub twarz. 

Dlatego też trudno uznać tradycyjne maseczki za wystarczającą ochronę przed wirusami. Poza tym powinno się używać ich tylko raz. Jeśli więc ściągniesz maseczkę, to powinna ona od razu trafić do śmieci. Oznacza to, że nawet na zwykłe zakupy powinieneś wybrać się z całym pudełkiem maseczek chirurgicznych i powinno Ci ono towarzyszyć także przez cały dzień w pracy. 

W ten sposób nie tylko produkuje się ogromne ilości śmieci, które nie nadają się do poddania ich recyclingowi, ale także naraża się na dodatkowe koszty. Stąd też INVENT MASK może być doskonałą alternatywą dla zwykłych maseczek. Jedną sztukę można używać wielokrotnie w ciągu 72 godzin. Ile zwykłych maseczek musiałbyś użyć w tym czasie? Dzięki temu jest ona zdecydowanie bardziej przyjazna dla środowiska i portfela. Najważniejsze jest jednak to, że zapewnia ona użytkownikowi zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. 

Skoro wirusy i bakterie są neutralizowane natychmiastowo po ich kontakcie z unikalną powłoką maseczki, to oczywiste jest też to, że nie można przenieść ich na dłonie lub twarz nawet podczas nieprawidłowego ich zakładania. Tym samym zdecydowanie zmniejsza się ryzyko przypadkowego zakażenia się podczas wykonywania tych czynności. 

Warto jednak wiedzieć, że z racji tego, że substancją czynną w nano powłoce jest jodopowidon, to nie wszyscy mogą z niej korzystać. Nie jest ona zalecana osobom z chorobami tarczycy, zaburzeniami czynności nerek, opryszczkowym zapaleniem skóry Duhringa oraz przez kobiety ciężarne i karmiące piersią. Maseczki te nie są zalecane także dla dzieci poniżej 12 roku życia. 

Są one za to doskonałe dla pracowników zawodów medycznych oraz osób szczególnie narażonych na zarażenie się koronawirusem. Jeśli więc chcesz dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, powinieneś wybrać INVENT MASK.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h