PL |

Maski chirurgiczne

Antywirusowa maseczka ochronna która chroni przed wirusami oraz smogiem,

W dobie pandemii noszenie maseczek ochronnych (maseczki jednorazowe, maseczki chirurgiczne, maski medyczne) jest nie tylko wskazane, ale wręcz wymagane. Chodzi tutaj przecież o zdrowie nie tylko swoje, ale też innych osób. W sprzedaży dostępnych jest multum rodzajów maseczek, ale wiele z nich zapewnia niewielki poziom ochrony. Warto wybrać produkt, który skutecznie zmniejszy ryzyko zakażenia, zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorobotwórczych drobnoustrojów. Nowością na rynku polskim jest maseczka chirurgiczna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, czyli innowacyjna maseczka będąca w stanie zniszczyć wirusy i bakterie.

Co warto wiedzieć o profesjonalnej maseczce z samoczyszczącą się powłoką wirusobójczą?

Maska chirurgiczna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to polski produkt, który jest wynikiem współpracy naukowców z ekspertami. Przeszedł szereg badań, a jego skuteczność działania potwierdzają liczne certyfikaty. Maseczka spełnia wszystkie wymagane normy dotyczące antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jej unikalność wynika z zastosowania powłoki Nano Technology, w kontakcie z którą nie mają szans żadne wirusy ani bakterie, w tym koronawirusy. Nawet jeśli dotknie się maseczkę dłonią, na której znajdują się chorobotwórcze drobnoustroje, zostaną one skutecznie zneutralizowane i to w trybie natychmiastowym. Jest to możliwe dzięki samoczyszczącej się powłoce wirusobójcze. Maseczka została nasączona jodopowidonem, dzięki czemu nie tylko odkaża, ale też dezynfekuje. Można wobec tego wielokrotnie dotykać maseczki i to bez obawy o zakażenie. Wystarczy mieć ją założoną na twarzy, aby nie musieć obawiać się szeregu zagrożeń mikrobiologicznych. Maska medyczna – maska chirurgiczna została wyprodukowana z włókniny polipropylenowej, stanowi skuteczną ochronę i dba o nasze bezpieczeństwo. Maseczki medyczne Inventi Mask charakteryzuje, że idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, zapewniają komfort oddychania jednocześnie chronią przed zakażeniami.

Na czym polega działanie maski?

Eksperci zauważyli, że jod może sprawić, że wszystkie wirusy i bakterie zostaną zlikwidowane. Jednak nikt do tej pory nie zdecydował się na wykorzystanie tego faktu, do produkcji masek. Obecnie, kiedy zdecydujemy się na kupno maski chirurgiczne Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, możemy być pewni nie tylko właściwej ochrony, ale także tego, że wirusy znajdujące się na masce będą błyskawicznie zabijane. Jest to bardzo ważne nie tylko podczas noszenia maski, ale zwłaszcza w momencie zdejmowania produktu z twarzy. Jednorazowe produkty tego typu niestety nie likwidują wirusów, przez co ciągle znajdują się one na powierzchni maski. W momencie ściągania możemy je więc przenieść do śluzówek, co niestety da nam efekt odwrotny od tego, który chcieliśmy osiągnąć. Jednak, kiedy skorzystamy Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, to nie będzie ryzyka, że w momencie ściągania maski narazimy się na przeniesienie wirusa, bo najzwyczajniej w świecie go tam nie będzie. Maska medyczna powoduje, że wszystkie szkodliwe patogeny są bowiem zabijane w momencie znalezienia się na produkcie, co jest prawdziwą innowacją w dziedzinie ochrony naszego zdrowia.

Maseczki smogowe są po prostu niezbędne!

W zamkniętych pomieszczeniach można używać oczyszczaczy powietrza. Poza domem trzeba jednak korzystać z czegoś bardziej mobilnego. Właśnie z tego powodu warto wyposażyć się w dobrej jakości maseczki antysmogowe, które cząsteczki pyłów zawieszonych trzymają z dala od dróg oddechowych. Wystawianie się na ciągłą ekspozycję na ich działanie po pewnym czasie może zakończyć się poważnymi problemami ze zdrowiem. Smog nie zabija od razu, on robi to bardzo wolno. Dlatego też mamy szansę na to, by obronić się przed nim poprzez stosowanie skutecznych maseczek antysmogowych, takich jak INVENTI MASK. Warto też pamiętać, że wciąż obowiązuje nas zasłanianie ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach czy też w komunikacji miejskiej. Za brak maseczki grozi wysoki mandat. Skoro więc i tak trzeba mieć maseczkę na twarzy, to warto postawić na taką o działaniu skutecznym i potwierdzonym przez uzyskanie odpowiednich certyfikatów. 

Obecnie nie można się już łudzić, że noszenie maseczki antysmogowej jest wyrazem przesadnego dbania o zdrowie. To nie jest prawda. Niestety, ale powietrze w Polsce – zwłaszcza w sezonie grzewczym – jest bardzo złej jakości. W pierwszej pięćdziesiątce najbardziej zanieczyszczonych miast, aż 36 leży w Polsce. Trzeba więc mieć świadomość tego, że problem smogu jest u nas bardzo zaawansowany i wymaga podjęcia działania. Oczywiście osoby, które nie ogrzewają swoich mieszkań piecami starego typu i poruszają się komunikacją miejską, niewiele już mogą zrobić, by wpłynąć na poprawę jakości powietrza. Nie zmienia to jednak faktu, że takie osoby też są narażone na codzienne wdychanie pyłów zawieszonych. Dlatego też przed nimi powinni się chronić absolutnie wszyscy.