PL |

Maska Przeciwwirusowa

Maseczki Inventimask

Zakrywanie ust i nosa to jedno, ale trzeba używać do tego odpowiedniej maseczki ochronnej (maska antywirusowa, półmaska filtrująca). O skutecznym zabezpieczeniu przed wirusami i bakteriami nie można niestety mówić w przypadku zwykłej maseczki jednorazowego użytku ani bawełnianej. Pojawia się wobec tego pytanie, co stosować, aby być należycie chronionym przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Z pomocą przychodzi polski produkt w postaci medycznej maseczki Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL. Ta unikalna maseczka została wzbogacona o powłokę NanoTechnology, która jest w stanie zabijać wirusy, bakterie i grzyby. To jednak nie jedyne jej zalety, dlatego warto przyjrzeć się temu produktowi bliżej i wypróbować na sobie.

Najwyższy poziom ochrony przed zagrożeniami epidemiologicznymi- sprzęt ochrony układu oddechowego- maska antywirusowa

Od jakiegoś już czasu na rynku polskim znajduje się medyczna maseczka ochronna Inventi Mask z samoczyszczącą powłoką wirusobójczą. Składa się ona z trzech warstw i zabija chorobotwórcze patogeny przez 48 godzin. Na tym jednak nie koniec, bo pojawiła się już nowsza wersja, a mianowicie Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, która zapewnia jeszcze większy poziom ochrony i to przez dłuższy czas. Oba produkty powstały w oparciu współpracę firmy kosmetycznej Marion ze spółką biotechnologiczną NanoGropu. Jeśli ktoś myśli, że gwarancja ochrony przed wirusami i bakteriami jest tylko chwytem marketingowym, to jest w dużym błędzie. Skuteczność działania Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL została potwierdzona badaniami naukowymi. Produkt posiada europejskie certyfikaty, spełnia normy EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jest to idealna maska ochronna dla każdego – dzieci, dorosłych, ile lekarzy, służby medycznej.

Maska przeciwwirusowa (maska antywirusowa, półmaska filtrująca) to sprzęt ochrony układu oddechowego, który jest niezbędny w czasach koronawirusa. Warto zaznaczyć że maski Inventi Mask stanowią wysoką ochronę dbając o nasze bezpieczeństwo , ochrony układu oddechowego w walce z wirusami i bakteriami. Maska antywirusowa jest w stanie przefiltrować nie tylko drobnoustroje ale także zanieczyszczeń powietrza. Produkt ten jest w pełni bezpieczny posiada, niezbędne certyfikaty więc warto zdecydować się na zakup produktu od Inventi Mask. Producent prowadzi sprzedaż detaliczną produktów jako sprzęt ochrony układu oddechowego ( maseczka ochronna- maska antywirusowa). Klienci cenią sobie jakość wykonania produktu, dlatego chętnie kupują maskę.

Innowacyjna maseczka przeciwwirusowa od firmy Marion - Inventi Mask

Innowacyjność maseczki ochronna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL polega przede wszystkim na wzbogaceniu jej o powłokę Nano Technology, która unicestwia bakterie i wirusy. Co więcej, skuteczność jej działania pozostaje niezmienna przez 72 godziny. Można ją dotykać i wielokrotnie zdejmować/zakładać, bez obawy o zakażenie. Na powierzchni maseczki nie mają prawa bytu żadne chorobotwórcze drobnoustroje. Giną one momentalnie w kontakcie z substancją czynną, którą jest nasączona maseczka. Chodzi tutaj o jodopowidon, który ma właściwości odkażające i dezynfekujące, czego na próżno jest szukać w zwykłych maseczkach. Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL chroni też przed smogiem, pyłami i aerozolami. Maseczka została wyprofilowana w taki sposób, aby nie było problemu z dopasowaniem jej do twarzy, co zapewnia komfort użytkowania. Skuteczność działania maseczki wynosi aż 99,9%, a poziom filtracji co najmniej 98%. Na zwiększony poziom bezpieczeństwa przekłada się też czterowarstwowość maseczki. Maska antywirusowa posiada niezbędne certyfikaty co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Oddychanie nie sprawia żadnego problemu w użytkowaniu a filtry w niej zawarte chronią przed wirusami. Maska antywirusowa przylega do twarzy, zakrywa nos i usta i dodatkowo daje wygodę noszenia. Po okresie ochrony układu oddechowego maskę lepiej wyrzucić, i wziąć nową, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Maseczka ochronna (maska antywirusowa) która straci już swój przeznaczony czas ochrony jaki jest napisany na opakowaniu pozwalają na rozwinięcie się na powierzchni maski różne zanieczyszczeń.

Komórki, makrofagów

Czym jest jodopowidon?

W dobie pandemii koronawirusa jesteśmy zasypywani informacjami dotyczącymi maseczek z każdej strony. Łatwo jest się

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h