PL |

Maska Przeciwwirusowa

Maseczki Inventimask

Zakrywanie ust i nosa to jedno, ale trzeba używać do tego odpowiedniej maseczki ochronnej. O skutecznym zabezpieczeniu przed wirusami i bakteriami nie można niestety mówić w przypadku zwykłej maseczki jednorazowego użytku ani bawełnianej. Pojawia się wobec tego pytanie, co stosować, aby być należycie chronionym przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Z pomocą przychodzi polski produkt w postaci medycznej maseczki Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL. Ta unikalna maseczka została wzbogacona o powłokę NanoTechnology, która jest w stanie zabijać wirusy, bakterie i grzyby. To jednak nie jedyne jej zalety, dlatego warto przyjrzeć się temu produktowi bliżej i wypróbować na sobie.

Najwyższy poziom ochrony przed zagrożeniami epidemiologicznymi

Od jakiegoś już czasu na rynku polskim znajduje się medyczna maseczka ochronna Inventi Mask z samoczyszczącą powłoką wirusobójczy. Składa się ona z trzech warstw i zabija chorobotwórcze patogeny przez 48 godzin. Na tym jednak nie koniec, bo pojawiła się już nowsza wersja, a mianowicie Inventi Mask FFP2 PROFESSIONA, która zapewnia jeszce większy poziom ochrony i to przez dłuższy czas. Oba produkty powstały w oparciu współpracę firmy kosmetycznej Marion ze spółką biotechnologiczną NanoGropu. Jeśli ktoś myśli, że gwarancja ochrony przed wirusami i bakteriami jest tylko chwytem marketingowym, to jest w dużym błędzie. Skuteczność działania Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL została potwierdzona badaniami naukowymi. Produkt posiada certyfikaty, spełnia normy EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jest to idealna maska ochronna dla każdego – dzieci, dorosłych, ile lekarzy, służby medycznej.

Innowacyjna maseczka przeciwwirusowa od firmy Marion - Inventi Mask

Innowacyjność maseczki Inventi Mask FFP2 PROFESSIONA polega przede wszystkim na wzbogaceniu jej o powłokę Nano Technology, która unicestwia bakterie i wirusy. Co więcej, skuteczność jej działania pozostaje niezmienna przez 72 godziny. Można ją dotykać i wielokrotnie zdejmować/zakładać, bez obawy o zakażenie. Na powierzchni maseczki nie mają prawa bytu żadne chorobotwórcze drobnoustroje. Giną one momentalnie w kontakcie z substancją czynną, którą jest nasączona maseczka. Chodzi tutaj o jodopowidon, który ma właściwości odkażające i dezynfekujące, czego na próżno jest szukać w zwykłych maseczkach. Inventi Mask FFP2 PROFESSIONA chroni też przed smogiem, pyłami i aerozolami. Maseczka została wyprofilowana w taki sposób, aby nie było problemu z dopasowaniem jej do twarzy, co zapewnia komfort użytkowania. Skuteczność działania maseczki wynosi aż 99,9%, a poziom filtracji co najmniej 98%. Na zwiększony poziom bezpieczeństwa przekłada się też czterowarstwowość maseczki.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h