PL |

Maska ochronna ffp2

Odkąd w marcu 2020 wybuchła pandemia Covid-19 cały czas musimy mierzyć się z najróżniejszymi ograniczeniami. Wielokrotnie zakazywano prowadzenia działalności gastronomicznych, zamykano parki i przeprowadzano naukę w szkołach w trybie zdalnym. Wszystko to w obawie, żebyśmy nie zarazili się koronawirusem. Jednak pandemia się nie skończy, jeżeli sami nie zadbamy o swoje bezpieczeństwo, jak i te innych ludzi. Dlatego zdecydowanie warto zaopatrzyć się w profesjonalną maseczkę ochronną z powłoką wirusobójczą.

Oferowana maska ochronna FFP2 NR to profesjonalne wyposażenie medyczne, które nie tylko będzie chronić innych przed zarażeniem się od nas koronawirusem, ale także zapewni bezpieczeństwo nam, zabijając wszystkie bakterie i wirusy próbujące przedostać się do naszego organizmu. Co więcej, maseczka z powłoką samoczyszczącą obroni nas także przed działaniem smogu, który jest szczególnie niebezpieczny w okresie jesienno-zimowym. Maska ochronna FFP2 NR to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego!

Produkt został dokładnie przebadany w profesjonalnych laboratoriach medycznych, dlatego możemy mieć pewność co do jego skuteczności. Możemy go używać nawet w środowiskach, w których ryzyko zarażenia się wirusem jest ponadprzeciętnie wysokie, takich jak szpitale i szkoły. Maseczka FFP2 NR będzie zabijać niechciane mikroorganizmy aż przez 72 godziny od otwarcia opakowania! Możemy ją w tym czasie wielokrotnie zdejmować i zakładać, bez obawy o uszczerbek na zdrowiu. Poza tym jest ona bardzo wygodna, dlatego wielogodzinne noszenie maseczki ochronnej nigdy nie wprawi nas w dyskomfort. Maseczka ochronna ffp2 została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Maska ochronna ffp2 jest z filtrem dzięki temu chroni nas przed zanieczyszczenia i pyłem zawieszonym. Podczas zakładania znajdziesz w niej idealne dopasowanie do kształtu nosa, twarzy, posiada idealne gumki na uszy. Cechy produktu świadczą o ich wydajności.

Duża zawartość jodu, która jest konieczna do zapewnienia nam trzydobowej ochrony, sprawia że nie zawsze możemy pozwolić sobie na użycie maska ochronna FFP2. Nie powinniśmy jej kupować przede wszystkim kiedy dotyczy nas nadwrażliwość na związki jodu, nadczynność lub inne choroby tarczycowe. Przeszkodą mogą okazać się również zaburzenia czynności nerek i zapalenie skóry Duhringa. Zaleca się też, żeby maski ochronnej nie nosiły osoby w ciąży lub karmiące, a także dzieci poniżej 12 roku życia i osoby leczące się radioaktywnym izotopem jodu.

Musimy mieć na uwadze, że jod zawarty w maseczce ma też charakterystyczny zapach, który dla niektórych może okazać się nieprzyjemny. Ponadto kontakt z wodą lub wilgocią sprawi, że powłoka samoczyszcząca zacznie wydzielać żółty nalot, wyraźnie widoczny na powierzchni maski. Można go jednak bardzo łatwo zmyć każdym środkiem czyszczącym, a nie jest on szkodliwy dla zdrowia. Maska ochronna to produkty dostępne w sklepie. Sprzedawcy oferują również kupno maseczki z dostawa produktów. Można kupić duża ilość wysyłka będzie w cenie.

Maseczka-Inventi-e1620393366884.png

Artykuły

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h