PL |

Maska Ochronna ANtywirusowa

INVENTI MASK FFP2 NR Professional model MF-30 Pro to wyjątkowa maska antywirusowa wielorazowa. To produkt, który powinien poznać każdy, komu zależy na własnym zdrowiu i dobru środowiska. Stąd też nie może dziwić duże zainteresowanie, jakim cieszą się te maseczki medyczne z certyfikatem. Ich innowacyjna powłoka skutecznie neutralizuje bakterie oraz wirusy, a pośród nich koronawirusa SARS-CoV-2. Tym samym radykalnie zmniejsza ona ryzyko zachorowania na COVID-19. Takie maseczki mogą być stosowane w czasie szczególnego zagrożenia epidemiologicznego. Sprawdzą się też doskonale jako ochrona dla osób pracujących w zawodach medycznych oraz związanych z opieką nad chorymi. Z racji tego, że można ją używać wiele razy w ciągu 72 godzin, to INVENTI MASK jest po prostu najlepszą propozycją dla wszystkich, którzy muszą często korzystać z maseczki i chcą to robić bez obaw o własne zdrowie.

Charakterystyka maseczek INVENTI MASK:

  • Są złożone z czterech warstw oraz powłoki ochronnej opracowanej w nowoczesnych laboratoriach nanotechnologicznych.
  • Dwie warstwy maseczki to włóknina filtrująca MELT BLOWN.
  • Wierzchnia warstwa to włóknina typu spunbond, która jest nasączona jodopowidonem. To właśnie on tworzy ochronną powłokę, która utrzymuje się na maseczce do 72 godzin. To właśnie jej zasługą jest neutralizacja wirusów i bakterii, jakie mogą na nią trafić.
  • Zgłoszenie patentowe w UPRP nr P.436477.
  • Maska została przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych.
  • Wyprodukowane w Gdyni.

Maska antywirusowa apteka — dlaczego można jej zaufać?

Jeśli zależy Ci na Twoim zdrowiu, powinieneś postawić na maseczki, które zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. Takie, które wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie dobrze przemyślanych i nowoczesnych rozwiązań. Takie właśnie są INVENTI MASK, które dzięki swojej ochronnej powłoce są produktem innowacyjnym na rynku światowym. Zanim je opracowano, sporym zainteresowaniem cieszyły się maseczki z jonami srebra. Trzeba jednak pamiętać, że są one niewystarczające dla osób, które podchodzą do kwestii swojego zdrowia na poważnie. Jony srebra mają działanie antybakteryjne, ale nie radzą sobie z wirusami. 

Tym właśnie różnią się od INVENT MASK, których powłoka neutralizuje także wirusy. Dzięki temu maseczka może dużo skuteczniej chronić osobę, która ją nosi. Z racji tego, że powłoka z jodopowidonem działa przez 72 godziny od wyjęcia maseczki z opakowania, produkt może być wiele razy zakładany i ściągany w czasie, gdy substancja czynna w powłoce jest aktywna. To właśnie dzięki temu jest ona tak praktyczna i użyteczna. Po co kupować wielkie opakowania jednorazowych maseczek, skoro można zastąpić je kilkoma sztukami INVENT MASK? Są one nie tylko dużo bardziej przyjazne dla środowiska, bo są wielorazowe, ale też lepiej chronią przed zakażeniem. Dlatego też są one najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy nie chcą wciąż myśleć o tym, czy przez przypadek nie dotknęli swojej maseczki.

Zobacz też nasze inne produkty

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h