PL |

Maska FPP2

Antywirusowa maseczka ochronna która chroni przed wirusami oraz smogiem,

W dobie pandemii noszenie maseczek ochronnych jest nie tylko wskazane, ale wręcz wymagane. Chodzi tutaj przecież o zdrowie nie tylko swoje, ale też innych osób. W sprzedaży dostępnych jest multum rodzajów maseczek, ale wiele z nich zapewnia niewielki poziom ochrony. Warto wybrać produkt, który skutecznie zmniejszy ryzyko zakażenia, zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorobotwórczych drobnoustrojów. Nowością na rynku polskim jest Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL (maska ochronna ffp2) , czyli innowacyjna maseczka będąca w stanie zniszczyć wirusy i bakterie.

Co warto wiedzieć o profesjonalnej maseczce z samoczyszczącą się powłoką wirusobójczą? Cechy produktu

Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL ( maseczka ochronna ffp2) to polski produkt, który jest wynikiem współpracy naukowców z ekspertami. Przeszedł szereg badań, a jego skuteczność działania potwierdzają liczne certyfikaty. Maseczka spełnia wszystkie wymagane normy dotyczące antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jej unikalność wynika z zastosowania powłoki Nano Technology, w kontakcie z którą nie mają szans żadne wirusy ani bakterie, w tym koronawirusy. Nawet jeśli dotknie się maseczkę dłonią, na której znajdują się chorobotwórcze drobnoustroje, zostaną one skutecznie zneutralizowane i to w trybie natychmiastowym. Jest to możliwe dzięki samoczyszczącej się powłoce wirusobójcze. Maska ochronna została nasączona jodopowidonem, dzięki czemu nie tylko odkaża, ale też dezynfekuje. Można wobec tego wielokrotnie dotykać maseczki i to bez obawy o zakażenie. Wystarczy mieć ją założoną na twarzy, aby nie musieć obawiać się szeregu zagrożeń mikrobiologicznych.

Maska ochronna (maska ochronna ffp2) została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów aby dbać o nasze bezpieczeństwo. Cechy produktu to idealne dopasowanie do kształtu nosa. Jest to maska ochronna z filtrem dlatego stanowi większą ochronę, nie tylko chroni przed przedostaniem się wirusów ale także przed zanieczyszczenia czy pyłem zawieszonym. Prawidłowe noszenie maseczki jest bardzo ważne. Pomagają ochronić usta i nos przed pyłami wirusów. Jeśli maseczka ochronna przylega do twarzy i ma idealne dopasowanie do kształtu nosa może zapewnić masksymalną ochronę.

Komórki, makrofagów

Czym jest jodopowidon?

W dobie pandemii koronawirusa jesteśmy zasypywani informacjami dotyczącymi maseczek z każdej strony. Łatwo jest się

Skuteczna ochrona przed chorobotwórczymi patogenami w dowolnym czasie i miejscu

Najnowsza odsłona maseczki Inventi Mask ( maska ochronna ffp2) zabija wirusy, bakterie i grzyby, czego nie można powiedzieć o zwykłej maseczce jednorazowej ani bawełnianej. Czas ochrony wynosi aż 72 godziny, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać maseczki na nową. Może być ona używana przez wiele godzin, nie tracąc swoich właściwości. Jako że jest dobrze wyprofilowana, maska ochronna świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy, co przekłada się na komfort użytkowania. Warto też dodać, że maseczka chroni również przed zanieczyszczeniami, czyli przed smogiem i pyłem. Może być wielokrotnie zdejmowania, zakładana i dotykana. Zapewnia wysoki poziom filtracji, co najmniej 98%. Skuteczność jej działania to aż 99,9%, co zostało udowodnione naukowo. Blokuje skutecznie też aerozole, co stanowi kolejną zaletę. Mogłoby się wydawać, że zakup takiego innowacyjnego produktu będzie wiązał się z wysoki kosztami, ale maska ochronna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL (maska ochronna ffp2) jest relatywnie tania i powszechnie dostępna. Czas zapomnieć o zwykłych maseczkach, które dają tylko złudne wrażenie ochrony.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h