PL |

Maska FFP2 wielokrotnego użytku

Innowacyjna maseczka ochronna,
zabijająca wirusy i bakterie

Koronawirus jest zmorą ostatnich czasów, bo powoduje nie tylko wiele bardzo nieoczywistych objawów, ale także niestety na skutek powikłań był przyczyną zgonów wielu osób. Warto więc zrobić wszystko, aby się przed nim skutecznie zabezpieczyć i dzięki temu nie tylko nie narazić się na uciążliwe objawy, ale także być może ochronić także własne życie. Jedyną skuteczną metodą, którą może zastosować każdy jest zakupienie maski ochronne, która będzie bezpieczna, skuteczna, a także komfortowa w noszeniu. Jest to bardzo ważne, bo tylko maski ochronne, które nie powodują problemów z oddychaniem warto dla siebie wybierać, tym bardziej że takie rzeczywiście istnieją. Specjaliści od nanotechnologii odkryli maskę, która dzięki wysokiej zawartości jodu na powierzchni nie tylko hamuje przedostawanie się bakterii i wirusów w głąb maski, ale także błyskawicznie je zabija, co nie tylko jest czynnikiem potwierdzającym skuteczność w trakcie noszenia, ale także w trakcie ściągania produktu.

Dlaczego warto zdecydować się na INVENTI MASK FFP2?

Kiedy chcemy wybrać dla siebie maskę idealną, to musimy mieć pewność, że będzie nas chronić nie tylko w momencie noszenia, ale także ściągania maski. Kiedy zdecydujemy się na kupno INVENTI MASK FFP2 to nie musimy obawiać się, że w momencie ściągnięcia maski będziemy mieć na dłoniach pozostałości po wirusach, które możemy przenieść z maski na siebie. Szkodliwe czynniki są bowiem nie tylko blokowane, ale także zabijane błyskawicznie, kiedy tylko znajdą się na powierzchni. To sprawia, że produkt idealnie sprawdzi się w przypadku ochrony przed koronawirusem nie tylko przez każdego człowieka niezwiązanego z medycyną, ale także przez lekarzy, który muszą mieć pewność idealnej ochrony.

Czy maskę musimy zdjąć po paru godzinach?

Generalnie, kiedy zdecydujemy się na zakup maski jednorazowej (maseczki chirurgiczne, maski medyczne), to musimy wiedzieć, że chroni nas przed koronawirusem tylko przez kilka godzin i wyłącznie wtedy, kiedy będziemy ciągle mieć maskę na twarzy i umiejętnie ją zdejmować nie dotykając wierzchu maski. Kiedy jednak wybierzemy INVENTI MASK FFP2 nie będziemy musieli obawiać się, że w momencie ściągania maski przeniesiemy wirusa, bo ten został zabity w chwili, kiedy trafił na powierzchnie maski. To sprawia, że produkt idealnie nam się sprawdzi do ochrony specjalnej, która będzie także na tyle komfortowa w noszeniu, że z pewnością nie będziemy nawet chcieli się z nią rozstawać, co jest kluczowe.

Wybierz się na bezpieczne zakupy

Koronawirus jest groźny dla osób w każdym wieku, dlatego każdy powinien zwrócić dużą uwagę a odpowiednią higienę, a także na regularne noszenie odpowiednich maseczek. Tylko tak będziemy w stanie odpowiednio się zabezpieczyć i maksymalnie zminimalizować ryzyko zachorowania. Należy mieć na uwadze, że wirus jest nie tylko bardzo groźny, ale u wielu osób nawet w momencie wyleczenia pozostają niestety bardzo przykre powikłania, które trudno jest wyeliminować. Musimy więc zrobić wszystko, aby uniknąć zachorowania, a możemy to zrobić nosząc regularnie maseczkę. Jednak tylko ta właściwa sprawi, że nie tylko będziemy czuć się bezpiecznie, ale także przede wszystkim będziemy komfortowo się w niej czuć. Dobranie więc idealnego produktu jest kluczem, który sprawi, że zminimalizujemy ryzyko zachorowania na koronawirusa, a także innych chorób, których mnóstwo, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym. Warto zainwestować więc w maskę, która maksymalnie ochroni nas przed tym, co rzeczywiście nam zagraża, tym bardziej że wystarczy zainwestować w odpowiednią maskę do zadań specjalnych sprawdzającą się niemalże każdemu.

Maski ochronne Inventi Mask

Maseczki ochronne Inventi Mask to wyrób medyczny z samooczyszczającą powłoką wirusobójczą (unikalną powłoką nanotechnology). Maseczkę tą możesz wielokrotnie zdejmować i zakładać dzięki działaniu odkażającym – samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie. Powłoka nano technology zawiera związki jodu, dlatego też nie mogą takiej maseczki nosić wszyscy. Szczególnie powinny uważać kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, osoby po terapii radioaktywnym izotopem jodu a także osoby u których stwierdzono zaburzenia czynności nerek i objawowe choroby tarczycy, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa. Maseczka idealnie przylega do twarzy i posiada wygodne gumki dlatego jest dobrym produktem, który chroni nasze drogi oddechowe i dba o nasze bezpieczeństwo. W przypadku zamoczenia maski i na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych maska ochronna może ulec zabrudzeniu i pojawi się bród w postaci żółtego nalotu. Powstałe zabrudzenia trzeba usunąć dostępnym środkiem myjącym. W momencie otwarcia saszetki pojawi się charakterystyczny zapach wynika on z obecności jodu. Badania naukowe dowodzą że substancja aktywna została użyta w stężeniu bezpiecznym i zabija wirusy a także bakterie.

Zobacz też nasze inne produkty

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h