PL |

Maska Antywirusowa

Maseczki Inventimask

Maseczka ochronna, maseczka medyczna Inventi Mask to produkt najwyższej jakości o ponadprzeciętnych parametrach. Maseczki medyczne Inventimask cechuje się bowiem nie tylko bardzo wysoką skutecznością ochrony przed niekorzystnym wpływem działania powszechnie występujących w środowisku patogenów chorobotwórczych ale również zapobiegają przeniknięciu koronawirusa będącego przyczyną ogólnoświatowej pandemii. Ponadto, maseczki medyczne wielokrotnego użytku umożliwiają wdrożenie działań proekologicznych zmniejszających nie tylko ilość produkowanych odpadów ale i wielkość ponoszonych kosztów zakupu jednorazowych materiałów ochronnych.

Maseczki Inventimask - ponadprzeciętny produkt

Maseczki medyczne Inventimask stanowią bardzo unikalny produkt deklasujący wyroby konkurencji. Przede wszystkim zapewniają one nie tylko wysoki komfort noszenia ale również niesamowitą trwałość i skuteczność działania.

Maseczki Inventimask - patent i certyfikaty

Maseczki medyczne Inventimask są produktem nie tylko bardzo wysokiej jakości ale również nowoczesnym i innowacyjnym. Potwierdzeniem tego jest zastosowania w nich technologia Inventi, która została zgłoszona do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz uzyskała certyfikat numer 436477. Ponadto wysoką jakość oferowanych produktów potwierdzają dostępne na stronie internetowej producenta certyfikaty. Potwierdzają one nie tylko spełnienie określonych wysokich wymagań ale również umożliwiają określenie pochodzenia produktu i dają gwarancję jego skuteczności. Niestety w przypadku wielu innych produktów dostępnych na rynku z uwagi na całkowity brak towarzyszących im certyfikatów lub dokumentów mało wiarygodnych tego typu pewności mieć nie można.

Zabija wirusy

Pozwala żyć Tobie

Produkt dostępny w sklepach

Maseczki Inventimask a inne maseczki

Na rynku poza wysokogatunkowymi maseczkami wielokrotnego użytku Inventimask dostępne są również inne wyroby, takie jak na przykład zwykłe maseczki jednorazowe lub maseczki bawełniane. Te ostatnie powstały o odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie rynku podczas niezwykle nasilonej fali pandemii koronawirusa. Warto przypomnieć sobie sytuacje, w których zarówno producenci jak i dystrybutorzy zwykłych maseczek jednorazowych nie tylko nie dotrzymywali terminów realizacji zamówień ale również dostarczali produkty niskiej jakości i niespełniające podstawowych wymagań. 

Artykuły

Maseczki Inventimask - porównanie maseczek

Aby zdać sobie sprawę z wysokiej jakości i niezwykłych możliwości ochronnych jeżeli chodzi o maseczki medyczne Inventimask warto przeanalizować wybrane parametry w odniesieniu produktów Inventimask i innych dostępnych na rynku.

Maseczki Inventimask - powłoka wirusobójcza

Maseczki Inventimask zarówno w wersji FF2 Professional, jak i w opcji maseczki medycznej posiadają na swojej powierzchni unikalną powłokę (powłoka nano technology, czuli samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie) zabijającą nie tylko bakterie i grzyby ale również wykazującą działanie wirusobójcze, w tym niwelujące koronawirusa. Zwykłe maseczki jednorazowe oraz maseczki wykonane z bawełny nie mają tego typu warstwy ochronnej i nie gwarantują skutecznego działania w walce z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Maseczki Inventi Mask z unikalną powłoką nanotechnology (samooczyszczającą powłoką wirusobójczą) są jak dowodzą badania naukowe bardzo skuteczne i dbają o nasze bezpieczeństwo. Po otwarcia saszetki może pojawić się charakterystyczny zapach wynika on z obecności jodu. Maseczki o działaniu odkażającym posiadają związki jodu (jest to substancja aktywna została użyta w maseczkach) przez to nie mogą być stosowane przez wszystkich. Osoby, które nie powinny nosić maseczek Inventi Mask to kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, a także osoby u których stwierdzono zaburzenia czynności nerek, objawowe choroby tarczycy, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa, u osób po terapii radioaktywnym izotopem jodu.

Maseczki Inventimask - czas ochrony

W przypadku wszystkich typów maseczek parametrem wpływającym na ich skuteczność w walce z patogenami mogącymi zagrażać życiu lub zdrowiu człowieka jest czas przez który zapewniają one skuteczną ochronę. I tak na przykład maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask cechują się ochroną wynoszącą czterdzieści osiem godzin w przypadku maseczek medycznych Inventimask oraz nawet siedemdziesięciu dwóch godzin w odniesieniu do maseczek Inventimask FFP2 Professional. Na tle tych wyników parametry osiągane przez inne wyroby dostępne na runku wypadają bardzo słabo. W przypadku zwykłych jednorazowych maseczek medycznych średnia deklarowana długość ochrony wynosi około cztery godziny, natomiast w odniesieniu do maseczek bawełnianych trudno nawet określić i zmierzyć ten parametr. Maseczka ochronna- maseczka medyczna należy do antywirusowych wyrobów tekstylnych i została wyprodukowana zgonie z europejską normą.

Maseczki Inventimask - możliwość zdejmowania i ponownego zakładania

Maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask dotyczy bardzo wysoka użyteczność i komfort noszenia. Maseczka medyczna Inventi Mask jest wielokrotnego użytku co daje nam możliwość ją wielokrotnie zdejmować i zakładać bez obaw o pogorszenie ich parametrów ochronnych oraz ryzyko zanieczyszczenia ale również ich noszenie nie powoduje żadnych otarć oraz podrażnień delikatnej skóry twarzy. Możliwość wielokrotnego użycia maseczki przyczynia się do znacznego ograniczenia ilości produkowanych odpadów ale również zmniejszenia potrzebnych środków przeznaczanych na zakup produktów jednorazowych. W przypadku zwykłych maseczek medycznych nie ma możliwości ich ponownego zakładania natomiast w przypadku maseczek bawełnianych stopień ich ochrony w przypadku wielokrotnego stosowania jest bardzo znikomy.

Na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych lub w przypadku zamoczenia maski pojawią się zabrudzenia w postaci żółtego nalotu. Powstałe zabrudzenia trzeba usunąć dostępnym środkiem myjącym.

Maseczki Inventimask - ochrona przed smogiem

Maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask w opcji FFP2 Professional posiadają dodatkową ochronę przed smogiem i aerozolami. Jest to niezwykle cenna właściwość maseczki z uwagi na fakt, że kontakt ze smogiem może wywoływać przykre dolegliwości ze strony układu oddechowego oraz przyczyniać się do większej podatności na infekcje.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h