PL |

Maska, której możemy być pewni

Maska antywirusowa z filtrem

Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to maseczka ochronna, która nadaje się świetnie, kiedy poszukujemy produktu, który będzie w stanie ochronić nasze zdrowie w każdej sytuacji.

 Obecnie coraz więcej mówi się, jak ważna jest kwestia dotycząca ochrony naszego zdrowia, jednak nie do końca wiemy, na jaką maskę postawić, aby jej użytkowanie było komfortowe, a także skuteczne. Kiedy wybierzemy Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to będziemy mieć pewność, że ochronimy swoje zdrowie przed wniknięciem do naszego organizmu szkodliwych patogenów, a ze względu na innowacyjny skład zostaną one systematycznie niszczone, na co nie możemy liczyć w przypadku jednorazowych masek. Maseczki ochronne w tym maski medyczne to środki ochrony dróg oddechowych. Maski ochronne, maseczki antywirusowe Inventi Mask charakteryzują się wysoką skutecznością w walce z wirusami i bakteriami, są wielokrotnego użytku i chronią nasze drogi oddechowe.

Dlaczego ochrona zdrowia jest tak ważna?

Musimy mieć na uwadze, że dobrze dobrana maseczka nie będzie dla nas żadną przeszkodą, jeśli chodzi o codzienne funkcjonalnie. Należy jednak zdecydować się na produkt, który nie tylko da nam dużą ochronę układu oddechowego, ale także sprawi, że będziemy czuć się w nim doskonale. Naukowcy w dziedzinie nanotechnologii opracowali formułę z wykorzystaniem bezpiecznych dawek jodu. Możemy więc być pewni, że noszenie maski nie tylko zablokuje wnikanie do organizmu bakterii, wirusów i smogu, ale także sprawi, że będziemy pewni skuteczności, bo wszystkie patogeny znajdujące się na maseczce będą systematycznie zabijane. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w momencie ściągania maski. Maseczki jednorazowe są bardzo niebezpieczne, szczególnie kiedy będziemy nosić je dłużej niż 4 godziny, a także w trakcie ściągania, gdzie możemy przenieść patogeny do organizmu. Kiedy jednak zdecydujemy się na produkt Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to nic podobnego się nie zdarzy.

Posiadamy w naszej ofercie maseczki ochronne Inventi Mask Ffp2 – to maseczki antywirusowe wielokrotnego użytku, więc możemy je nosić dłuższy czas niż maski ochronne jednorazowe. Posiadają specjalne właściwości bakteriobójcze dlatego zapewniają nam ochronę układu oddechowego.

Kto może nosić maskę Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL?

Maska będzie odpowiednia nie tylko przez osoby pragnące zafundować sobie pełne bezpieczeństwo, ale także dla personelu medycznego, których praca wymaga absolutnej ochrony. Jednak musimy pamiętać, że nie każdy będzie mógł nosić wyżej wspomnianą maseczkę. Musimy mieć na uwadze, że wysoka zawartość jodu może być zagrażająca dla kobiet w ciąży, a także matek karmiących piersią. Na zastosowanie tej maseczki ochronnej powinny również uważać osoby borykające się z problemami z tarczycą. Pozostałe osoby mogą bez obaw zakładać maskę i cieszyć się absolutną ochroną, chyba że mają za sobą kurację jodem, bo w tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem. Musimy być pewni, że nie znajdujemy się w grupie, gdzie zawartość jodu w masce, mogłaby nam zaszkodzić. Jest to najważniejsze, jeśli chodzi o ochronę naszego zdrowia na co dzień i warto o to zadbać.

Maski ochronne, maseczki chirurgiczne to produkty bardzo ważne w czasach koronawirusa. Filtr który znajdziesz w maseczkach doskonale chroni nas przed przenikaniem wirusów. Drobnoustroje są szkodliwe więc dezynfekcja i środki ochrony dróg oddechowych jest bardzo ważna. Wielu producentów ma w ofercie maseczki ochronne a także półmaska filtrująca, jednak powinnismy zastanowić się nad dobrym wyborem maseczki ochronnej dla nas.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h