PL |

Maska antysmogowa z filtrem

Produkt Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL – maseczka medyczna możemy bez wątpienia nazwać innowacją w dziedzinie ochrony naszego zdrowia. Obecnie coraz więcej mówi się o tym, jak wielkie znaczenie ma dla nas noszenie maseczek, które zabezpieczają przed wnikaniem do organizmu szkodliwych bakterii i wirusów. Musimy być jednak pewni, że wybraliśmy dla siebie taką maskę, która nie tylko będzie nas właściwie chronić. Maseczka medyczna będzie maksymalnie komfortowa, jeśli chodzi o użytkowanie codzienne. Jest to szczególnie ważne, kiedy pracujemy w miejscach, gdzie maskę musimy nosić praktycznie przez cały dzień. Tutaj należy postawić na coś, co jest nie tylko bardzo skuteczne, ale także jak najmniej uciążliwe. Bez wątpienia Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL można do tego zaliczyć. Powłoka nano technology czyli samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie o działaniu odkażającym, dzięki temu maski antysmogowe Inventi Mask możemy wielokrotnie zdejmować i zakładać.Możemy bowiem czuć się spokojnie przez cały okres noszenia maski, co jest kluczowe.

Na czym polega działanie maski?

Eksperci zauważyli, że jod może sprawić, że wszystkie wirusy i bakterie zostaną zlikwidowane. Jednak nikt do tej pory nie zdecydował się na wykorzystanie tego faktu, do produkcji masek. Obecnie, kiedy zdecydujemy się na kupno Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL z samooczyszczającą powłoką wirusobójczą, możemy być pewni nie tylko właściwej ochrony, ale także tego, że wirusy znajdujące się na masce będą błyskawicznie zabijane. Jest to bardzo ważne nie tylko podczas noszenia maski, ale zwłaszcza w momencie zdejmowania produktu z twarzy. Jednorazowe produkty tego typu niestety nie likwidują wirusów, przez co ciągle znajdują się one na powierzchni maski. W momencie ściągania możemy je więc przenieść do śluzówek, co niestety da nam efekt odwrotny od tego, który chcieliśmy osiągnąć. Jednak, kiedy skorzystamy Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, to nie będzie ryzyka, że w momencie ściągania maski narazimy się na przeniesienie wirusa, bo najzwyczajniej w świecie go tam nie będzie. Maska powoduje, że wszystkie szkodliwe patogeny są bowiem zabijane w momencie znalezienia się na produkcie, co jest prawdziwą innowacją w dziedzinie ochrony naszego zdrowia.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Musimy mieć świadomość, że o wiele lepiej jest zapobiegać wielu chorobom, niż leczyć objawy. W przypadku wirusów możemy liczyć na to, że to właśnie maska okaże się, najlepszą formą zabezpieczenia. Kiedy jednak chcemy, aby jej noszenie było komfortowe, a także, abyśmy nie musieli pilnować czasu wymiany maski na nową, a także uważać przy jej ściąganiu, to z pewnością warto zainwestować w Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL. Musimy mieć świadomość, że inwestujemy tutaj w swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Przeciwwskazania do noszenia Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL

Należy mieć na uwadze, że nie każdy będzie mógł korzystać z tej innowacyjnej maski, która w swoim działaniu wykorzystuje jod. Musimy mieć świadomość, że kobiety w ciąży, a także w okresie karmienia piersią nie powinny jej nosić. Osoby mające objawowe choroby tarczycy, zaburzenia czynności nerek, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa i te, które są po terapii radioaktywnym izotopem jodu także bez konsultacji z lekarzem nie powinny nosić maski. W przypadku zamoczenia maski lub na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych może pojawić się w postaci żółtego nalotu zabrudzenie. Powstałe zabrudzenia należy usunąć dostępnym środkiem myjącym. Po otwarcia saszetki pojawi się charakterystyczny zapach wynika on z obecności jodu. Substancja aktywna została użyta aby stworzyć unikalną powłoką zgodnie z europejską normą. Związki jodu zawarte w maseczkach są w stężeniu bezpiecznym, dowodzą to badania naukowe.