PL |

Maseczki Przeciwsmogowe

Jeśli szukasz wyjątkowej maseczki, która skutecznie zabezpieczy Cię przed koronawirusem i bakteriami roznoszącymi się drogą kropelkową, to znaczy, że szukasz INVENTI MASK FFP2 NR Professional model MF-30 Pro. To maseczka, która już zdecydowanie inna niż pozostałe produkty tego typu dostępne na rynku. Ta maseczka ma własności dezynfekujące, które neutralizują bakterie i wirusy aż przez 72 godziny użytkowania. Dlatego też jest ona bezpieczna i wyjątkowo praktyczna. INVENTI MASK są zalecane także do stosowania przez osoby wykonujące zawody medyczne.

Co wyróżnia maseczki INVENTI MASK?

  • FFP 2 maska ma wyjątkową powłokę, której substancją czynną jest jodopowidon. Ma on działanie odkażające i dezynfekujące. Ta powłoka jest prawdziwą innowacją, która została opracowana przez ekspertów w laboratorium nanotechnologicznym. Powłoka utrzymuje się na maseczce aż przez 72 godziny, więc tak długo po otworzeniu opakowania

  • Maseczki są złożone aż z czterech warstw ochronnych. Dwie z nich to włóknina filtrująca MELT BLOWN, która może zatrzymywać nawet cząsteczki pyłów zawieszonych. Ma ona wysoką gramaturę i jest lekka. Na nią nałożona jest warstwa włókniny typu spunbond, która z kolei została nasączona substancją czynną jodopowidon o działaniu odkażającym i dezynfekującym. To właśnie ona jest odpowiedzialna za dezynfekujące własności maseczki.

  • Zgłoszenie patentowe w UPRP nr P.436477.

  • Maska została przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych.

  • Maseczki wyprodukowano w Polsce.

  • Mają charakterystyczny zapach, który jest skutkiem zawartości jodopowidonu w nanopowłoce.

Środki ostrożności:

Maseczki INVENTI MASK zostały wyprodukowane z wykorzystaniem jodopowidonu, a jego stężenie zostało tak dobrane, by było ono bezpieczne dla zdrowia. Warto jednak wiedzieć, że maseczki te nie są wskazane dla osób, które cierpią na nadwrażliwość na związki jodu, objawowe choroby tarczycy u kobiet w ciąży a także w okresie karmienia piersią, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa. Zdecydowanie nie powinny nosić ich osoby z nadczynnością tarczycy, osoby cierpiące na zaburzenia czynności nerek. Nie powinno się też stosować ich przed i po terapii radioaktywnym izotopem jodu. Nie powinny ich nosić także dzieci poniżej 12 roku życia. Charakterystyczny zapach wynika z obecności jodu.

Maska antysmogowa Inventi Mask z powłoka nano technology to samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie, dzięki temu możemy ją wielokrotnie zdejmować i zakładać i cały czas będzie chroniła nasze drogi oddechowe.

Na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych lub w przypadku zamoczenia maski powstałe zabrudzenia w postaci żółtego nalotu należy usunąć dostępnym środkiem myjącym.

Dlaczego są świetne?

Maseczki ochronne INVENT MASK są bardziej skuteczne niż maseczki z jonami srebra. Wynika to z prostego faktu. Jony srebra mają tylko działanie bakteriobójcze, ale wobec koronawirusa i innych wirusów są one nieskuteczne. Nie można więc powiedzieć, że dezynfekują one powierzchnię maseczki, a jedynie neutralizują znajdujące się na niej bakterie. Niestety, wszyscy już wiemy, że bakterie nie są jednym zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Stąd też nie dziwi to, że maseczki antywirusowe stają się coraz popularne i z czasem możliwe, że całkowicie wyprą maseczki bez żadnych dodatkowych powłok ochronnych. W końcu to właśnie one wpływają na skuteczność noszenia maseczek. 

Pamiętajmy, że wiele osób nie potrafi poprawnie założyć i ściągnąć maseczki. Wystarczy sekunda nieuwagi, by dotknąć powierzchni, która jest potencjalnie groźna i na której mogły zebrać się wirusy i bakterie. O ile osoba używająca maseczki ma świadomość, że wykonała niewłaściwy ruch i mogła przenieść z niej drobnoustroje, to może ona też podjąć odpowiednie działania. Najczęściej jednak takie błędy są popełniane bezwiednie. W ten sposób drobnoustroje z maseczki mogą znaleźć się na dłoniach, a następnie na twarzy oraz wszystkich przedmiotach znajdujących się w zasięgu rąk tej osoby. To potencjalne zagrożenie, bo przecież wiele osób nie pamięta też o tym, by zdezynfekować ręce po dotykaniu swojej maseczki. 

Dla takich osób najlepszym rozwiązaniem jest więc maseczka ochronna INVENTI MASK, która przez 72 godziny neutralizuje wszystkie drobnoustroje, z jakimi ma kontakt. Dzięki temu nie trzeba w ogóle bać się tego, że chwila nieuwagi zaowocuje zakażeniem siebie lub swoich najbliższych. Pod uwagę trzeba też wziąć aspekt ekologiczny. Jednorazowe maseczki już po jednym użyciu trafiają na śmietnik, a stamtąd na składowisko. Zdarza się więc, że jedna osoba w ciągu dnia zużyje kilkanaście takich maseczek. Dlatego też INVENTI MASK jest dobrą alternatywą dla zwykłych maseczek, bo można z niej korzystać wielokrotnie w ciągu 72 godzin. To ulga dla środowiska i portfela i równocześnie lepsze zabezpieczenie własnego zdrowia. Po co nosić zwykłe maseczki, kiedy można używać takich, które skutecznie walczą z koronawirusem i bakteriami? Zaufaj jakości i badaniom naukowym i wybierz INVENTI MASK.

Inventi Mask ma w ofercie maseczki ochronne z unikalną powłoką nanotechnology – samooczyszczającą powłoką wirusobójczą, która skutecznie zabija wirusy, dzięki temu stanowi dobrą ochronę przed chorobami. Na rynku jest dostępnych wiele masek do wyboru: maseczki bawełniane, maski antysmogowe, maseczka medyczna, pólmaski filtrujące ale pamiętajmy aby wybrać najlepszą ochronę dla siebie.

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h