PL |

Maseczki medyczne

Maska idealna do noszenia w okresach wzmożonej zachorowalności

INVENTI MASK jest produktem, który idealnie sprawdza się dla medyków, ale także dla osób, które liczą na pełną ochronę zdrowia w okresie wzmożonej zachorowalności na choroby spowodowane przez wirusy i bakterie. Musimy mieć pewność, że jesteśmy w tym czasie właściwie ochronieni, bo tylko tak będziemy mieć gwarancję, że maksymalnie zminimalizowaliśmy ryzyko wystąpienia bardzo uciążliwych, a wręcz często nieprzyjemnych objawów. Maska jednak występuje w sklepie w bardzo wielu rodzajach i najczęściej decydujemy się na kupno produktów jednorazowych ze względu na niską cenę. Musimy jednak wiedzieć, że tego typu maski nie tylko nie chronią nas dostatecznie, ale także sprawiają, że musimy mieć wzmożoną czujność, jeśli chodzi o pilnowanie czasu ściągania maski z twarzy po 4h i wymiany jej na nową. Kiedy wybierzemy jednak INVENTI MASK to możemy być pewni, że przez co najmniej 48 godzin będziemy właściwie zabezpieczeni. Maska nadaje się świetnie do ponownego zakładania, bo zabija wirusy i bakterie od razu, więc nic, co niepożądane nie będzie znajdować się na jej powierzchni w trakcie ponownego założenia. Jest to kluczowe i sprawia, że jest to produkt naprawdę wart naszej uwagi. Inwestujemy w swoje zdrowie i minimalizujemy ryzyko zakażeń.

Komu sprawdzi się nasza maseczka?

Maska INVENTI MASK sprawdzi się osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie, ale będzie świetnie spisywać się także medykom, co pokazuje jej skuteczność i sprawia, że mamy pewność dobrze wydanych pieniędzy. Wszystko za sprawą jodu, który znajduje się we wnętrzu maski, który dzięki swoim właściwościom nie tylko blokuje przenikanie wirusów i bakterii przez maskę, ale także błyskawicznie je zabija. Jest to bardzo ważne, bo nie musimy obawiać się, że w momencie ściągania maski nie będziemy mogli być pewni, że ta nie przeniesie nam niepożądanych czynników do gardła, czy nosa. Jednak inwestując w produkt z jodem, który został opatentowany przez nanospecjalistów, możemy być pewni, że jesteśmy właściwie ochronieni nie tylko w trakcie noszenia maski, ale także przede wszystkim, kiedy decydujemy się ściągnąć ją z twarzy.

Czy maskę INVENTI MASK możemy nosić wielokrotnie?

Najczęściej decydujemy się na zakup masek jednorazowych, które po maksymalnie 4 godzinach musimy wyrzucić i wymienić maskę na nową, co bywa kłopotliwe. Należy także bardzo uważać w momencie ściągania maski, aby nie przenieść tego, co na niej zalega na swoje śluzówki, co jest dosyć niebezpieczne. Kiedy jednak skorzystamy z maski INVENTI MASK FFP2 to możemy ją nosić wielokrotnie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Wirusy i bakterie, które trafiają na maskę są błyskawicznie eliminowane, co pozwala na pewność, że nawet w momencie ściągania maski, jesteśmy w pełni bezpieczni. Warto więc zainteresować się tylko takimi produktami, bo dają nam pewność naszego bezpieczeństwa i sprawiają, że możemy czuć się komfortowo w trakcie noszenia. Maskę bowiem możemy bezpiecznie użytkować przez 48 godzin, jednak jest opcja, która pozwala na noszenie jej nawet przez 72 godziny. Wszystko jednak zależy od tego, na jaki model maski się zdecydujemy. Musimy jednak wiedzieć, że właściwie dobrana maska sprawi, że będziemy nie tylko odpowiednio zabezpieczeni, ale także nie będziemy musieli obawiać się żadnych trudności w jej noszeniu. Komfort i brak problemu z oddychaniem jest kluczem, aby stwierdzić, że maska jest godna zakupu, bo to po nią będziemy chętnie sięgać każdego dnia, zapewniając sobie właściwą ochronę przed bakteriami i wirusami.

Inventi Mask stworzył maseczki medyczne nowej generacji, która należy do antywirusowych wyrobów tekstylnych. Powłoka nano technology ta samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie. Substancja aktywna została użyta w stężeniu bezpiecznym o działaniu odkażającym w dziedzinie nanotechnologii. Charakterystyczny zapach wynika z obecności jodu. W przypadku zamoczenia maski lub na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych na maseczka medyczna może pojawić się zabrudzenie w postaci żółtego nalotu. Powstałe zabrudzenia należy usunąć dostępnym środkiem myjącym. Maseczki medyczne zostały wyprodukowane zgodnie z europejską normą jednak przez związki jodu nie mogą być noszone przez wszytskich. Badania naukowe dowodzą, że nie powinny ich nosić kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią a także osoby cierpiące na zaburzenia czynności nerek, objawowe choroby tarczycy, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa.

Zapoznaj się z nasza ofertą

Zamów nasze maseczki