PL |

Maseczki jednorazowe hurt

Kto nie może korzystać z maski INVENTI MASK FFP2?

Nie wszyscy mogą korzystać z maski INVENTI MASK FFP2 i warto zobaczyć, czy przypadkiem my również nie znajdujemy się w tej grupie. Nie należy korzystać z maski w momencie, kiedy w niedalekim czasie byliśmy zmuszeni do skorzystania z kuracji z wykorzystaniem jodu, a także cierpimy na wszelkie choroby tarczycy. Nie zaleca się także korzystania z maski, kiedy karmimy piersią, a także spodziewamy się dziecka. Maska nie jest także zalecana dzieciom poniżej 12 roku życia. Pozostałe osoby mogą korzystać nie tylko z możliwości zabezpieczenia siebie i swojej rodziny, ale także liczyć na maksymalny komfort noszenia maski, co jest kluczowe.

W zamkniętych pomieszczeniach można używać oczyszczaczy powietrza. Poza domem w miejscach publicznych trzeba jednak korzystać z czegoś bardziej mobilnego. Właśnie z tego powodu warto wyposażyć się w dobrej jakości maseczki antysmogowe, maseczki ochronne, które cząsteczki pyłów zawieszonych trzymają z dala od dróg oddechowych. Wystawianie się na ciągłą ekspozycję na ich działanie po pewnym czasie może zakończyć się poważnymi problemami ze zdrowiem. Smog nie zabija od razu, on robi to bardzo wolno. Dlatego też mamy szansę na to, by obronić się przed nim poprzez stosowanie skutecznych maseczek antysmogowych, takich jak INVENTI MASK. Warto też pamiętać, że wciąż obowiązuje nas zasłanianie ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach czy też w komunikacji miejskiej. Za brak maseczki grozi wysoki mandat. Skoro więc i tak trzeba mieć maseczkę na twarzy, to warto postawić na taką o działaniu skutecznym i potwierdzonym przez uzyskanie odpowiednich certyfikatów. 

Inventi Mask ma w ofercie maseczki ochronne z powłoka nano technology o działaniu odkażającym. Maska ochronna (maseczka medyczna, maseczki chirurgiczne) są bardzo praktyczne i mają zastosowanie w każdym miejscu i czasie. Warto zdecydować się na produkty dobrej jakości (warto sprawdzić ilu warstwowa jest maseczka ochronna np. 3 warstwowa, z jakich materiałów zostały wykonane, jaka liczba sztuk znajdziesz w opakowaniu). Maseczek ochronnych na rynku jest wiele, pamiętajmy aby wybrać najlepszą dla nas.

Skuteczna ochrona przed chorobotwórczymi patogenami w dowolnym czasie i miejscu

Najnowsza odsłona maseczki Inventi Mask zabija wirusy, bakterie i grzyby, czego nie można powiedzieć o zwykłej maseczce jednorazowej ani bawełnianej. Czas ochrony wynosi aż 72 godziny, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać maseczki na nową. Może być ona używana przez wiele godzin, nie tracąc swoich właściwości. Powłoka nano technology o działaniu odkażającym zabija wszystkie wirusy i bakterie, dzięki temu możesz być bardziej bezpieczny. Jako że jest dobrze wyprofilowana, świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy, co przekłada się na komfort użytkowania. Warto też dodać, że maseczka chroni również przed zanieczyszczeniami, czyli przed smogiem i pyłem. Może być wielokrotnie zdejmowania, zakładana i dotykana. Zapewnia wysoki poziom filtracji, co najmniej 98%. Skuteczność jej działania to aż 99,9%, co zostało udowodnione naukowo. Blokuje skutecznie też aerozole, co stanowi kolejną zaletę. Mogłoby się wydawać, że zakup takiego innowacyjnego produktu będzie wiązał się z wysoki kosztami, ale maseczka ochronna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL jest relatywnie tania i powszechnie dostępna. Czas zapomnieć o zwykłych maseczkach, które dają tylko złudne wrażenie ochrony.