PL |

Maseczki chirurgiczne

Innowacyjna maseczka z filtrem antywirusowym o zwiększonej skuteczności działania

Nowością na rynku polskim są innowacyjne maseczki ochronne FFP z powłoką wirusobójczą, czyli INVENTI MASK. Zapewniają one skuteczną ochronę przez aż 72 godziny. Zostały wzbogacone o samoczyszczącą się powłokę Nano Technology, która neutralizuje wszystkie znajdujące się na jej powierzchni bakterie i wirusy. Nad jej stworzeniem pracował sztab naukowców i ekspertów w dziedzinie nanotechnologii. Wysoka skuteczność działania maseczki wynika przede wszystkim z nasączenia jej jodopowidonem, który działa odkażająco i dezynfekująco. Maseczka została przebadana, posiada wszystkie wymagane normy dla antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jod jest bardzo silnym i jednocześnie naturalnym pierwiastkiem, z którym nie mają szans żadne patogeny. Inventi Mask Professional FFP2 chroni nie tylko przed wirusami, ale też przed smogiem i pyłem. Składa się ona z aż czterech warstw, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów i zanieczyszczeniami. Można też liczyć na komfort użytkowania ze względu na to, że producenci maseczki zadbali o jej odpowiednie wyprofilowanie. Można wobec tego liczyć na to, że maseczka świetnie dopasuje się do twarzy, niezależnie od jej kształtów.

Przeciwwskazania do noszenia Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL

Należy mieć na uwadze, że nie każdy będzie mógł korzystać z tej innowacyjnej maski, która w swoim działaniu wykorzystuje jod. Musimy mieć świadomość, że kobiety w ciąży, a także te karmiące piersią nie powinny jej nosić. Osoby borykające się z chorobami tarczycy i te, które leczyły się jodem także bez konsultacji z lekarzem nie powinny nosić maski. W kontakcie z wodą maska może pozostawiać żółty nalot, który jednak możemy bardzo łatwo usunąć wilgotnym ręcznikiem.

Obecnie coraz więcej mówi się, jak ważna jest kwestia dotycząca ochrony naszego zdrowia, jednak nie do końca wiemy, na jaką maskę postawić, aby jej użytkowanie było komfortowe, a także skuteczne. Na rynku dostępnych jest wiele rodzai masek: maseczka chirurgiczna, maski antywirusowe, maseczka medyczna. Maska ochronna – maska chirurgiczna ma na celu nasze bezpieczeństwo przed przenikaniem drogą kropelkową wirusów i bakterii. Najczęściej wybierane maseczki Inventi Mask Ffp2 z powłoka nano technology o działaniu odkażającym, powłoka ta zabija wirusy. Kiedy wybierzemy Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to będziemy mieć pewność, że ochronimy swoje zdrowie przed wniknięciem do naszego organizmu szkodliwych patogenów, a ze względu na innowacyjny skład zostaną one systematycznie niszczone, na co nie możemy liczyć w przypadku jednorazowych masek. Noszenie maseczek chirurgicznych jest obowiązkowe w czasach covid 19 nie tylko w miejscu pracy ale także w miejscach publicznych. Właściwości maseczki Inventi Mask powinny nas przekonać, że jest to idealny wybór do ochrony przed bakteriami i wirusami. Idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy i dzięki temu zatrzymuje odpowiednia ochronę.