PL |

Maseczki antywirusowe medyczne

Maseczki antywirusowe medyczne Inventi Mask

INVENTI MASK FFP2 to produkt, który świetnie sprawdzi się każdej osobie, która oczekuje bardzo wysokiej ochrony, a także ma świadomość, jak ważna jest kwestia komfortu noszenia. Standardowe maski niestety nie nadają się do wielokrotnego użytku i zaraz po jej ściągnięciu lub upływie 4 godzin jesteśmy zmuszeni do jej wymiany. Kiedy jednak wybierzemy maskę, która została opracowana przez specjalistów od nanotechnologii, to jesteśmy w stanie nosić ją długi czas, bez konieczności jej wymiany na nową. Jest to bardzo istotne, kiedy chcemy być pewni komfortu noszenia, a także tego, że otrzymamy produkt pozwalający na maksymalne zabezpieczenie nas w przed wirusami i bakteriami.

Dlaczego maska INVENTI MASK FFP2 jest dobrym wyborem?

Kiedy mamy do czynienia z maskami jednorazowymi, to niestety nie możemy liczyć na to, że po kilku godzinach użytkowania będą nadal dla nas bezpieczne. Tutaj, dzięki wykorzystaniu jodu mamy pewność, że maska nie tylko maksymalnie nas zabezpieczy, ale także sprawi, że nie będziemy musieli obawiać się o fakt, że przegapimy czas jej bezpiecznego użytkowania, a także przeniesiemy wirus przy jej ściąganiu. Maska bowiem nie tylko chroni, ale także na bieżąco niszczy wszystkie bakterie i wirusy. Możemy także liczyć na ogromną ochronę przed smogiem, który jest nie tylko bardzo szkodliwy, ale także sprawia, że cierpimy na złe samopoczucie i nadmiernie przemęczenie. Korzystając więc z maski, która w swoim działaniu wykorzystuje nanotechnologię mamy pewność, że robimy wszystko, aby działanie było dla nas bezpieczne i przede wszystkim pod każdym względem właściwe i komfortowe.

Inventi Mask stworzył maseczka medyczna z filtrem ffp2. Powłoka nano technology to samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie i zabija wirusy, dzięki działaniu odkażającym możemy ją wielokrotnie zdejmować i zakładać. Na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych lub w przypadku zamoczenia maski może pojawić się zabrudzenie w postaci żółtego nalotu. Powstałe zabrudzenia możesz usunąć dostępnym środkiem myjącym. Charakterystyczny zapach wynika z obecności jodu. Maseczka medyczna jest przeciwskazana kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią a także przez związki jodu nie mogą jej używać osoby które mają objawowe choroby tarczycy, opryszczkowe zapalenie skóry duhringa. Maska ochronna z unikalną powłoką nanotechnology – samooczyszczającą powłoką wirusobójczą została wyprodukowana zgodnie z normą en 14683. Skuteczność potwierdzają badania naukowe, a substancja aktywna została użyta w stężeniu bezpiecznym.

Ile czasu możemy nosić maskę z jodem?

Maskę nosimy przez czas określony na opakowaniu, więc wszystko zależy od tego, jaki model dla siebie wybierzemy. Jednak możemy nosić je od 48 godzin do nawet 3 dni, co daje nam maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Maskę możemy bowiem ściągać i zakładać nawet kilka razy, co w przypadku masek jednorazowych nie jest absolutnie możliwe. Wszystkie wirusy znajdują się bowiem na masce, które możemy przenieść na nas nawet w momencie jej ściągania, co jest bardzo kłopotliwe.

Kto nie może korzystać z maski INVENTI MASK FFP2?

Nie wszyscy mogą korzystać z maski INVENTI MASK FFP2 i warto zobaczyć, czy przypadkiem my również nie znajdujemy się w tej grupie. Nie należy korzystać z maski w momencie, kiedy w niedalekim czasie byliśmy zmuszeni do skorzystania z kuracji z wykorzystaniem jodu, a także cierpimy na wszelkie choroby tarczycy. Nie zaleca się także korzystania z maski, kiedy karmimy piersią, a także spodziewamy się dziecka. Maska nie jest także zalecana dzieciom poniżej 12 roku życia. Pozostałe osoby mogą korzystać nie tylko z możliwości zabezpieczenia siebie i swojej rodziny, ale także liczyć na maksymalny komfort noszenia maski, co jest kluczowe.

Kiedy mamy do czynienia z jednorazowymi maskami, to musimy nie tylko umiejętnie je zdejmować, aby nie przenieść na siebie wszystkich bakterii i wirusów, ale także musimy mieć na uwadze określony czas jej zdejmowania, który trwa najdłużej 4 godziny. Tutaj nie tylko mamy o wiele dłuższy bezpieczny czas użytkowania, ale także ze względu na to, że maska niszczy wszystkie bakterie nie musimy martwić się o przeniesienie ich w momencie zdejmowania. Mamy więc możliwość nie tylko korzystania z ogromnego komfortu noszenia, ale także mamy świadomość zabezpieczenia się przed tym, co w okresie wzmożonej zachorowalności zagraża nam najbardziej. Warto więc świadomie wybrać maskę, która daje nam dokładnie to, co powinna dawać maska, abyśmy mogli uznać ją za idealną.

Maska stworzona przez nanospecjalistów to odpowiedź na wymagania nie tylko medyków, ale także osób, które chcą maksymalnie zabezpieczyć się przed chorobami. Musimy wiedzieć, że nigdzie indziej nie znajdziemy maski, która nie tylko chroni, ale także zabija to, co znajdzie się na niej i także przy ściąganiu maski nam zagraża. Możemy także liczyć na ochronę przed smogiem, który jest nie tylko szkodliwy, ale także powodujący złe samopoczucie.