PL |

Maseczka antysmogowa

Jeśli szukasz wyjątkowej maseczki, która skutecznie zabezpieczy Cię przed koronawirusem i bakteriami roznoszącymi się drogą kropelkową, to znaczy, że szukasz INVENTI MASK FFP2 NR Professional model MF-30 Pro. To maseczka, która już zdecydowanie inna niż pozostałe produkty tego typu dostępne na rynku. Ta maseczka ma własności dezynfekujące, które neutralizują bakterie i wirusy aż przez 72 godziny użytkowania. Dlatego też jest ona bezpieczna i wyjątkowo praktyczna. INVENTI MASK są zalecane także do stosowania przez osoby wykonujące zawody medyczne.

Co wyróżnia maseczki INVENTI MASK?

  • FFP 2 maska ma wyjątkową powłokę, której substancją czynną jest jodopowidon. Ma on działanie odkażające i dezynfekujące. Ta powłoka jest prawdziwą innowacją, która została opracowana przez ekspertów w laboratorium nanotechnologicznym. Powłoka utrzymuje się na maseczce aż przez 72 godziny, więc tak długo po otworzeniu opakowania

  • Maseczki są złożone aż z czterech warstw ochronnych. Dwie z nich to włóknina filtrująca MELT BLOWN, która może zatrzymywać nawet cząsteczki pyłów zawieszonych. Ma ona wysoką gramaturę i jest lekka. Na nią nałożona jest warstwa włókniny typu spunbond, która z kolei została nasączona substancją czynną jodopowidon o działaniu odkażającym i dezynfekującym. To właśnie ona jest odpowiedzialna za dezynfekujące własności maseczki.

  • Zgłoszenie patentowe w UPRP nr P.436477.

  • Maska została przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych.

  • Maseczki wyprodukowano w Polsce.

  • Mają charakterystyczny zapach, który jest skutkiem zawartości jodopowidonu w nanopowłoce. 

Dlaczego ochrona zdrowia jest tak ważna?

Musimy mieć na uwadze, że dobrze dobrana maseczka nie będzie dla nas żadną przeszkodą, jeśli chodzi o codzienne funkcjonalnie. Należy jednak zdecydować się na produkt, który nie tylko da nam dużą ochronę, ale także sprawi, że będziemy czuć się w nim doskonale. Naukowcy w dziedzinie nanotechnologii opracowali formułę z wykorzystaniem bezpiecznych dawek jodu. Możemy więc być pewni, że noszenie maski nie tylko zablokuje wnikanie do organizmu bakterii, wirusów i smogu, ale także sprawi, że będziemy pewni skuteczności, bo wszystkie patogeny znajdujące się na maseczce będą systematycznie zabijane. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w momencie ściągania maski. Maseczki jednorazowe są bardzo niebezpieczne, szczególnie kiedy będziemy nosić je dłużej niż 4 godziny, a także w trakcie ściągania, gdzie możemy przenieść patogeny do organizmu. Kiedy jednak zdecydujemy się na produkt Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to nic podobnego się nie zdarzy.

Na czym polega działanie maski?

Eksperci zauważyli, że jod może sprawić, że wszystkie wirusy i bakterie zostaną zlikwidowane. Jednak nikt do tej pory nie zdecydował się na wykorzystanie tego faktu, do produkcji masek. Obecnie, kiedy zdecydujemy się na kupno Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, możemy być pewni nie tylko właściwej ochrony, ale także tego, że wirusy znajdujące się na masce będą błyskawicznie zabijane. Jest to bardzo ważne nie tylko podczas noszenia maski, ale zwłaszcza w momencie zdejmowania produktu z twarzy. Jednorazowe produkty tego typu niestety nie likwidują wirusów, przez co ciągle znajdują się one na powierzchni maski. W momencie ściągania możemy je więc przenieść do śluzówek, co niestety da nam efekt odwrotny od tego, który chcieliśmy osiągnąć. Jednak, kiedy skorzystamy Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, to nie będzie ryzyka, że w momencie ściągania maski narazimy się na przeniesienie wirusa, bo najzwyczajniej w świecie go tam nie będzie. Maska powoduje, że wszystkie szkodliwe patogeny są bowiem zabijane w momencie znalezienia się na produkcie, co jest prawdziwą innowacją w dziedzinie ochrony naszego zdrowia.

Przeciwwskazania do noszenia Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL

Należy mieć na uwadze, że nie każdy będzie mógł korzystać z tej innowacyjnej maski, która w swoim działaniu wykorzystuje jod. Musimy mieć świadomość, że kobiety w ciąży, a także w okresie karmienia piersią nie powinny jej nosić. Osoby borykające się z chorobami tarczycy (objawowe choroby tarczycy) i te, które leczyły się jodem (terapii radioaktywnym izotopem jodu), osoby chorujące na zaburzenia czynności nerek i opryszczkowe zapalenie skóry duhringa także bez konsultacji z lekarzem nie powinny nosić maski. W kontakcie z wodą (np na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych) lub w przypadku zamoczenia maski maska może pozostawiać palmę w postaci żółtego nalotu, który jednak możemy bardzo łatwo usunąć wilgotnym ręcznikiem lub usunąć dostępnym środkiem myjącym. Charakterystyczny zapach wynika z obecności jodu. Maseczka medyczna Inventi Maski charakteryzuje się unikalną powłoką nanotechnology czyli samooczyszczającą powłoką wirusobójczą.

Skuteczna ochrona przed chorobotwórczymi patogenami w dowolnym czasie i miejscu

Najnowsza odsłona maseczki Inventi Mask zabija wirusy, bakterie i grzyby, czego nie można powiedzieć o zwykłej maseczce jednorazowej ani bawełnianej. Czas ochrony wynosi aż 72 godziny, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać maseczki na nową i możemy ją wielokrotnie zdejmować i zakładać. Może być ona używana przez wiele godzin, nie tracąc swoich właściwości. Właśnie te maski ochronne i zawarta w nich powłoka nano technology czyli samooczyszczająca powłoka neutralizuje bakterie i dzięki temu zyskujemy większą ochronę niż w przypadku użycia zwykłej maski antysmogowe. Żaden inny wyrób medyczny nie może równać się z maseczką Inventi Mask. Jako że jest dobrze wyprofilowana, świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy, co przekłada się na komfort użytkowania. Warto też dodać, że maseczka chroni również przed zanieczyszczeniami, czyli przed smogiem i pyłem. Może być wielokrotnie zdejmowania, zakładana i dotykana. Zapewnia wysoki poziom filtracji, co najmniej 98%. Skuteczność jej działania to aż 99,9%, co zostało udowodnione naukowo. Blokuje skutecznie też aerozole, co stanowi kolejną zaletę. Mogłoby się wydawać, że zakup takiego innowacyjnego produktu będzie wiązał się z wysoki kosztami, ale maseczka ochronna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL jest relatywnie tania i powszechnie dostępna. Czas zapomnieć o zwykłych maseczkach, które dają tylko złudne wrażenie ochrony.